Zaznacz stronę

Chcesz pracować jako kierowca Bolt, ale zastanawiasz się ile, poza podstawowym wynagrodzeniem, mógłbyś dorobić? Okazuje się, że dodatkowe środki uzyskane dzięki różnego rodzaju bonusom, mogą znacząco podnieść Twoje zarobki – wystarczy tylko wiedzieć jakie są zasady ich przyznawania i… jeździć.

Zobacz w jaki sposób Bolt i Flow Apps dbają o to, aby każdy z kierowców mógł zgarnąć jeszcze więcej za zrealizowane przejazdy i aby jego miesięczne wynagrodzenie było zadowalającej wysokości.

Co składa się na wynagrodzenie kierowcy Bolta?

Na zarobki w Bolt składają się dwa rodzaje wynagrodzenia. Pierwszy – to podstawa wypłaty, a jej wysokość uzależniona jest od ilości zrealizowanych kursów, kategorii auta, oceny kierowcy i godzin, w których pracuje (więcej można zarobić na przejazdach w godzinach szczytu niż wtedy, gdy w mieście nic się nie dzieje). Jednym słowem – im więcej i bardziej świadomie jeździsz, tym więcej zarabiasz.

Druga składowa to premie i bonusy – a te otrzymać możesz zarówno od Bolt, jak i od jego partnera flotowego Flow Apps który dodatkowo pobiera najniższą prowizję. Pamiętaj też, że możesz pracować dla kilku aplikacji TAXI równocześnie. Innymi aplikacjami są np. Uber czy Free Now.

Sama praca w Bolt jest nieskomplikowana – poprzez aplikację otrzymujesz zlecenia na przejazdy, w których określone jest miejsce odbioru pasażerów. Wystarczy tylko odebrać ich, a następnie zawieźć bezpiecznie w miejsce docelowe. A jakie bonusy czekają na kierowców?

Bolt

Chcesz pracować jako kierowca Bolta?

Bonusy i dodatki od Bolta

Każdy kierowca Bolt, który spełni określone wymagania i cele, może otrzymywać dodatkowe pieniądze za zrealizowane przez siebie przejazdy. W praktyce wygląda to na przykład tak: kierowca Bolt, aby otrzymać bonus, musi w ciągu 3,5 godziny być aktywny w aplikacji, wykonać 7 kursów i w dodatku zaakceptować minimum 70% przejazdów zaproponowanych poprzez aplikację. Wydaje się, że to dość restrykcyjne wymagania, ale dla większości kierowców ich realizacja nie stanowi żadnego problemu.

Jako kierowca Bolt możesz skorzystać z jeszcze prostszych nagród i premii – jeśli na przykład wykonasz 400 kursów miesięcznie samochodem oklejonym logo Bolta, otrzymasz 400 zł nagrody. Aplikacja może Ci także udzielić rekompensaty za szkody lub zabrudzenia samochodu pozostawione przez pasażera w trakcie przejazdu.

Jak wysoką prowizję musi zapłacić kierowca Bolt?

Trzeba pamiętać o dwóch rzeczach – kierowca Bolt nie płaci prowizji od otrzymanych bonusów, trafiają one w całości na konto kierowcy, wydatnie podnosząc jego ostateczne zarobki. I druga sprawa, bonusy w aplikacji zmieniają się regularnie, w każdym tygodniu są nowe cele i nowe możliwości dorobienia do podstawowej wypłaty.

Im więcej jeździsz w aplikacji, tym większe masz możliwości zdobycia dodatkowych pieniędzy, a pieniądze te nie są obciążone prowizją. To nie tylko motywuje, ale też daje Ci poczucie bezpieczeństwa i komfort pracy – nawet jeśli w jednym tygodniu z jakichś powodów nie uda Ci się zrealizować celu i nie otrzymasz nagrody, to w kolejnym tygodniu będziesz miał kolejną szansę na wygraną.

kierowca samochodu

Bonusy i dodatki od partnera flotowego Flow Apps

Na kierowców Bolt czekają jednak również dodatkowe premie i bonusy od partnera flotowego Bolta, Ubera, Free Now i innych aplikacji, które sprawiają, że przejazdy stają się jeszcze bardziej opłacalne dla kierowcy. Należą do nich:

 • karty na paliwo, np. na stacjach CircleK. Po zatankowaniu pojazdu doładowuje się ją na stacji. Pozwala zmniejszyć opłatę za paliwo o 20 groszy za 1 litr paliwa Miles, 15 groszy za litr paliwa Standard oraz 10 groszy na litrze paliwa LPG, a dodatkowo zapewnia zniżkę 15% na mycie samochodu i zakup akcesoriów do auta z logiem Bolt – dzięki Temu rozwiązaniu Twoje opłaty obniżą się bardzo zauważalnie;
 • 0% z obrotu aplikacji;
 • 10% zwrotu z faktury;
 • Medicover Sport – aplikacja mobilna z dostępem do obiektów sportowych. Do wyboru są różne pakiety, na przykład:
  • FIT&more Open – 100.00 zł zł / miesięcznie
  • FIT&more 2x w tygodniu – 70.00 zł / miesięcznie
  • goFIT Open – 90.00 zł / miesięcznie
  • goFIT 2x w tygodniu – 60.00 zł / miesięcznie.

Łap każdy przejazd!

Bonusy i premie oferowane przez firmy Bolt i Flow Apps to wyjątkowo trafiony argument skłaniający do tego, aby zostać kierowcą Bolt. Sama bowiem stawka godzinowa lub za przejazd to nie wszystko, co zarobić możesz w pracy kierowcy. Tak naprawdę Twoje cotygodniowe przelewy mogą być o wiele wyższe. Jeśli jednak już jesteś aktywnym kierowcą, z pewnością doceniasz możliwość dorobienia, a proste i przejrzyste cele motywują Cię do pracy – naprawdę zwykle tylko tyle wystarczy, aby zdobyć atrakcyjną premię.

Podsumowanie

Praca z aplikacją Bolt jest nie tylko wyjątkowo prosta, ale także przyjemna i, przy odrobinie wysiłku, dochodowa. Regularnie oferowane premie i bonusy mogą stanowić znaczącą część Twojego ostatecznego wynagrodzenia, warto więc skorzystać z szansy na nie.