Chcesz pracować jako kierowca Bolt, ale zastanawiasz się ile, poza podstawowym wynagrodzeniem, mógłbyś dorobić? Okazuje się, że dodatkowe środki uzyskane dzięki różnego rodzaju bonusom, mogą znacząco podnieść Twoje zarobki – wystarczy tylko wiedzieć jakie są zasady ich przyznawania i… jeździć.

Zobacz w jaki sposób Bolt i Flow Apps dbają o to, aby każdy z kierowców mógł zgarnąć jeszcze więcej za zrealizowane przejazdy i aby jego miesięczne wynagrodzenie było zadowalającej wysokości.

Co składa się na wynagrodzenie kierowcy Bolta?

Na zarobki w Bolt składają się dwa rodzaje wynagrodzenia. Pierwszy – to podstawa wypłaty, a jej wysokość uzależniona jest od ilości zrealizowanych kursów, kategorii auta, oceny kierowcy i godzin, w których pracuje (więcej można zarobić na przejazdach w godzinach szczytu niż wtedy, gdy w mieście nic się nie dzieje). Jednym słowem – im więcej i bardziej świadomie jeździsz, tym więcej zarabiasz.

Druga składowa to premie i bonusy – a te otrzymać możesz zarówno od Bolt, jak i od jego partnera flotowego Flow Apps który dodatkowo pobiera najniższą prowizję. Pamiętaj też, że możesz pracować dla kilku aplikacji TAXI równocześnie. Innymi aplikacjami są np. Uber czy Free Now.

Sama praca w Bolt jest nieskomplikowana – poprzez aplikację otrzymujesz zlecenia na przejazdy, w których określone jest miejsce odbioru pasażerów. Wystarczy tylko odebrać ich, a następnie zawieźć bezpiecznie w miejsce docelowe. A jakie bonusy czekają na kierowców?

Bolt

Chcesz pracować jako kierowca Bolta?

Bonusy i dodatki od Bolta

Każdy kierowca Bolt, który spełni określone wymagania i cele, może otrzymywać dodatkowe pieniądze za zrealizowane przez siebie przejazdy. W praktyce wygląda to na przykład tak: kierowca Bolt, aby otrzymać bonus, musi w ciągu 3,5 godziny być aktywny w aplikacji, wykonać 7 kursów i w dodatku zaakceptować minimum 70% przejazdów zaproponowanych poprzez aplikację. Wydaje się, że to dość restrykcyjne wymagania, ale dla większości kierowców ich realizacja nie stanowi żadnego problemu.

Jako kierowca Bolt możesz skorzystać z jeszcze prostszych nagród i premii – jeśli na przykład wykonasz 400 kursów miesięcznie samochodem oklejonym logo Bolta, otrzymasz 400 zł nagrody. Aplikacja może Ci także udzielić rekompensaty za szkody lub zabrudzenia samochodu pozostawione przez pasażera w trakcie przejazdu.

Jak wysoką prowizję musi zapłacić kierowca Bolt?

Trzeba pamiętać o dwóch rzeczach – kierowca Bolt nie płaci prowizji od otrzymanych bonusów, trafiają one w całości na konto kierowcy, wydatnie podnosząc jego ostateczne zarobki. I druga sprawa, bonusy w aplikacji zmieniają się regularnie, w każdym tygodniu są nowe cele i nowe możliwości dorobienia do podstawowej wypłaty.

Im więcej jeździsz w aplikacji, tym większe masz możliwości zdobycia dodatkowych pieniędzy, a pieniądze te nie są obciążone prowizją. To nie tylko motywuje, ale też daje Ci poczucie bezpieczeństwa i komfort pracy – nawet jeśli w jednym tygodniu z jakichś powodów nie uda Ci się zrealizować celu i nie otrzymasz nagrody, to w kolejnym tygodniu będziesz miał kolejną szansę na wygraną.

kierowca samochodu

Bonusy i dodatki od partnera flotowego Flow Apps

Na kierowców Bolt czekają jednak również dodatkowe premie i bonusy od partnera flotowego Bolta, Ubera, Free Now i innych aplikacji, które sprawiają, że przejazdy stają się jeszcze bardziej opłacalne dla kierowcy. Należą do nich:

 • karty na paliwo, np. na stacjach CircleK. Po zatankowaniu pojazdu doładowuje się ją na stacji. Pozwala zmniejszyć opłatę za paliwo o 20 groszy za 1 litr paliwa Miles, 15 groszy za litr paliwa Standard oraz 10 groszy na litrze paliwa LPG, a dodatkowo zapewnia zniżkę 15% na mycie samochodu i zakup akcesoriów do auta z logiem Bolt – dzięki Temu rozwiązaniu Twoje opłaty obniżą się bardzo zauważalnie;
 • 0% z obrotu aplikacji;
 • 10% zwrotu z faktury;
 • Medicover Sport – aplikacja mobilna z dostępem do obiektów sportowych. Do wyboru są różne pakiety, na przykład:
  • FIT&more Open – 100.00 zł zł / miesięcznie
  • FIT&more 2x w tygodniu – 70.00 zł / miesięcznie
  • goFIT Open – 90.00 zł / miesięcznie
  • goFIT 2x w tygodniu – 60.00 zł / miesięcznie.

Łap każdy przejazd!

Bonusy i premie oferowane przez firmy Bolt i Flow Apps to wyjątkowo trafiony argument skłaniający do tego, aby zostać kierowcą Bolt. Sama bowiem stawka godzinowa lub za przejazd to nie wszystko, co zarobić możesz w pracy kierowcy. Tak naprawdę Twoje cotygodniowe przelewy mogą być o wiele wyższe. Jeśli jednak już jesteś aktywnym kierowcą, z pewnością doceniasz możliwość dorobienia, a proste i przejrzyste cele motywują Cię do pracy – naprawdę zwykle tylko tyle wystarczy, aby zdobyć atrakcyjną premię.

Podsumowanie

Praca z aplikacją Bolt jest nie tylko wyjątkowo prosta, ale także przyjemna i, przy odrobinie wysiłku, dochodowa. Regularnie oferowane premie i bonusy mogą stanowić znaczącą część Twojego ostatecznego wynagrodzenia, warto więc skorzystać z szansy na nie.