Zaznacz stronę

Wynajem samochodów Opole

Jeśli marzysz o karierze kierowcy taxi, ale nie masz własnego pojazdu, Flow Apps ma dla Ciebie idealne rozwiązanie! Oferujemy wynajem samochodów, które umożliwiają pracę na najpopularniejszych platformach, takich jak Uber czy Bolt.

Z nami nie musisz się martwić formalnościami związanymi z uzyskaniem wypisu z licencji. Zacznij pracować natychmiast, korzystając z naszych nowoczesnych i regularnie serwisowanych samochodów. Nasza flota spełnia wszystkie wymagania stawiane przez popularne aplikacje do przewozu osób, co pozwoli Ci skoncentrować się na samej jeździe. Dołącz do nas i rozpocznij udaną karierę jako kierowca taxi!

Zobacz nasze samochody!

Nasze samochody

  • Wszystkie
  • Benzyna + LPG
  • Hybryda
  • Hybrydowe + LPG

Wyposażenie: ABS, ASR (kontrola trakcji), ESP (stabilizacja toru jazdy), Elektryczne szyby, Wspomaganie kierownicy, Bluetooth, Klimatyzacja manualna, Gniazdo AUX, Centralny zamek, Radio fabryczne, Nawigacja GPS

Depozyt: 1500 zł (płatna w ramach: 1 rata 900 zł i 4x 150 zł co tydzień)

* ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego

Toyota Corolla

Napęd:Hybryda + LPG
Spalanie:5-6,5l / 100km
Rok produkcji:2022/2023
Pojazd jest dostępny
Wyposażenie: ABS, ASR (kontrola trakcji), ESP (stabilizacja toru jazdy), Elektryczne szyby, Wspomaganie kierownicy, Bluetooth, Isofix, Klimatyzacja manualna, Gniazdo AUX, Centralny zamek, Radio fabryczne, Nawigacja GPS

Depozyt: 1000 zł – kaucja płatna w biurze w formie gotówki lub przelewu, minimalna kwota kaucji to 800 zł i możliwe 2 raty po 100 zł.

* ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego

Skoda Fabia IV

Napęd:Benzyna + LPG
Spalanie:6-8l / 100km
Rok produkcji:2022/2023
Pojazd jest dostępny
Wyposażenie: ABS, ASR, ESP, klimatyzacja, elektryczne szyby, Bluetooth, port USB i AUX, radio fabryczne, nawigacja, światła do jazdy dziennej LED

Depozyt: 800 zł – kaucja płatna w biurze w formie gotówki lub przelewu.

* ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego

Fabia III

Skoda Fabia III

Napęd:Benzyna + LPG
Spalanie:6-8l / 100km
Rok produkcji:2017
Pojazd jest dostępny

* ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego

Pracuj z nami jako kierowca taksówki!

Jako kierowca w aplikacjach, masz gwarancję pracy na jasnych zasadach, elastycznego grafiku i atrakcyjnych zarobków! Jeśli chcesz rozpocząć współpracę z aplikacją Bolt czy pracę w Uber, ale nie posiadasz własnego pojazdu lub nie chcesz go używać do pracy, nasza oferta wynajmu samochodów to idealne rozwiązanie!

Z nami możesz cieszyć się korzyściami pracy na popularnych platformach przewozowych, nie martwiąc się o posiadanie własnego pojazdu. Nasze samochody są regularnie serwisowane, dobrze wyposażone i gotowe do pracy. Dołącz do nas i zacznij korzystać z elastyczności, jaką oferuje praca jako kierowca na własnych warunkach!

Zacznij pracować jako kierowca!

Najlepsze samochody w Opolu

Škoda Fabia

Škoda Fabia to jedno z najczęściej wybieranych samochodów do pracy na aplikacjach TAXI. Z tym samochodem możliwa jest praca w Uber czy Bolt w każdym mieście, w którym dana aplikacja świadczy swoje usługi. Auto wyposażone zostało w instalację LPG, a spalanie w mieście i na trasie waha się pomiędzy 6-8l LPG/100 km.

Specyfikacja wynajmu Fabia III:

  • koszt – 550 zł tygodniowo
  • depozyt – 800 zł – kaucja płatna jednorazowo

Specyfikacja wynajmu Fabia IV:

  • koszt – 650 zł tygodniowo
  • depozyt – 1000 zł (kaucja płatna w biurze w formie gotówki lub przelewu, minimalna kwota kaucji to 800 zł i możliwe 2 raty po 100 zł).

Obsługiwane platformy