Pracując na aplikacjach takich jak Glovo, Stuart, Uber Eats czy Jush musisz być pełnoletni, posiadać smartfona z dostępem do internetu oraz środek transportu, którym będziesz dostarczać zamówienia pod wskazane adresy. Zamówienia możesz rozwozić rowerem, hulajnogą elektryczną, skuterem lub samochodem.

Chcesz wykonywać pracę za pośrednictwem samochodu, ale nie masz lub nie chcesz używać swojego pojazdu? Możesz wynająć go u partnera flotowego, jakim jest Flow Apps! Jak wynająć samochód na aplikacje kurierskie i czy takie rozwiązanie jest opłacalne? Sprawdź koniecznie!

Zalety pracy kuriera na aplikacjach

Praca kuriera na aplikacjach polega na przyjmowaniu zleceń w aplikacji, odbieraniu zamówień z danego miejsca i dostarczaniu ich pod wskazany adres. Pracując z użyciem aplikacji typu Glovo, Uber Eats czy Stuart możesz liczyć nie tylko na satysfakcjonujące zarobki, ale również na elastyczny grafik! Dzięki temu znacznie łatwiej zorganizujesz swój dzień. Pracę kuriera można potraktować jako dodatkową lub pełnoetatową. Niektórzy łączą ją ze studiami lub traktują jako sposób na dorobienie sobie do pensji.

Kto może pracować na aplikacjach kurierskich?

Jeżeli interesuje Cię praca z użyciem aplikacji kurierskich, musisz wiedzieć, jakie wymagania należy spełnić, aby móc w ten sposób zarabiać. Taką pracę mogą wykonywać tylko osoby pełnoletnie i posiadające smartfona z dostępem do internetu. Procesy rejestracji i szkolenia przebiegają wyjątkowo szybko, a wszystko po to, abyś mógł jak najszybciej zacząć zarabiać.Jeżeli zdecydujesz się dostarczać zamówienia za pośrednictwem samochodu, musisz mieć też prawo jazdy kategorii B.

Klienci mogą oceniać usługi kurierów w aplikacjach. Jeżeli kontakt z dostawcą nie będzie satysfakcjonujący, w aplikacji pojawi się negatywna ocena. Takie zdarzenie wpłynie nie tylko na pracodawcę, ale również na pracownika. Dlatego szczególnie warto zadbać o pełen profesjonalizm oraz uprzejmość w kontaktach z klientami.

Aby pracować na aplikacjach kurierskich, wymagane jest także prowadzenie własnej działalności. Jednak współpracując z partnerem rozliczeniowym, możesz legalnie pracować bez zakładania firmy. Takie rozwiązanie pozwoli Ci zyskać dodatkową elastyczność i czas, który możesz poświęcić na pracę, a partner rozliczeniowy zajmie się wszystkimi formalnościami.

dostawca jedzenia

Flow Apps – zaufany partner flotowy wielu firm!

Flow Apps to zaufany partner flotowy m.in. Glovo, Uber Eats, Xpress Delivery, Stuart, Bolt Food i Jush, który zajmuje się pośrednictwem współpracy w aplikacjach i umożliwia kurierom osiąganie możliwie jak największych zarobków, przy spełnieniu minimum formalności.

Partner rozliczeniowy oferuje rozbudowany system obsługi kurierów i posiada biura w Krakowie (ul. Szlak 65), w Warszawie (ul. Świętokrzyska 18) i w Łodzi (ul. Proletariacka 36/11). Flow Apps gwarantuje jasne zasady i pełne wsparcie zarówno w biurach stacjonarnych, jak i przez maila, infolinię, Messenger czy Telegram. Zapewnia też pomoc podczas rejestracji konta, podpisywania umowy oraz w trakcie pracy.

Dlaczego jeszcze warto podjąć współpracę z Flow Apps? Z uwagi na terminowe rozliczenia! Twoje przelewy są priorytetem, dlatego Flow Apps nigdy nie zwleka z wypłatą i oferuje najtańsze rozliczenia na rynku, kody polecające i programy ambasadorskie. Firma udostępnia sprzęt niezbędny do pracy i proponuje wynajem samochodów!

Dlaczego warto wynająć samochód do pracy od Flow Apps?

Dlaczego warto dostarczać zamówienia za pomocą samochodu? Auta chronią nas przed deszczem, śniegiem, gradem czy upałami, umożliwiając dostarczanie jedzenia, zakupów i innych artykułów do klienta w każdych warunkach pogodowych. Wypożyczając samochód do pracy, nie musisz więc martwić się o wpływ na własny komfort, czy jakość dostarczanych posiłków. Flow Apps oferuje wynajem samochodów w Warszawie. Miastami, w których można skorzystać z wynajmu, są również Kraków i Łódź.


Dla kurierów, którzy cenią sobie komfort i pojemność ładunkową, najlepszym wyborem może być Skoda Citigo. To auto, które świetnie sprawdzi się w pracy dostawcy Glovo, Stuart, Uber Eats, Jush, Bolt Food czy Xpress Delivery.

Skoda Citigo Flow Apps

Dzięki większej pojemności ładunkowej kurierzy mogą przyjmować kilka zamówień jednocześnie lub dostarczać większe zamówienia, które nie mieszczą się na rowerze czy na skuterze. Wybierając pojemny samochód, mamy możliwość zwiększyć zarobki i poprawić efektywność swojej pracy. To szczególnie istotne w przypadku osób, które skutecznie planują trasy, zamówienia oraz czas dostawy. Co więcej, wymiary Skody Citigo pozwolą zaparkować nawet na najbardziej zatłoczonym parkingu.

Skoda Contigo wyposażona jest w instalację LPG, co zapewnia ekonomiczną jazdę po mieście i gwarantuje niskie spalanie (5-6 l LPG / 100 km). Koszt wynajmu to tylko 350 zł tygodniowo, a depozyt wynosi 500 zł i można rozłożyć go na wygodne raty.

Taksówkarze pracujący w Uber czy Bolt mogą natomiast skorzystać z wynajmu samochodu marki Skoda Fabia wyposażonego w instalacje LPG, a dla osób pracujących w Bolt Comfort, Uber Select oraz Free Now, Flow Apps przygotowało hybrydową Toyotę Corollę spełniającą wszystkie wymogi i zapewniającą duży komfort zarówno kierowcy, jak i pasażerom.

Przejrzyste zasady najmu we Flow Apps

Oferta wynajmu samochodów została przygotowana nie tylko dla taksówkarzy, ale także dla kurierów w aplikacjach, którzy pragną wygodnie i komfortowo dostarczać posiłki oraz inne produkty do klientów, ale nie dysponują własnym pojazdem. Flow Apps gwarantuje przejrzyste i proste zasady najmu, bez ukrytych kosztów i drobnych druczków. Niektóre płatności można rozłożyć na dogodne raty.

W celu zapewnienia jak największego bezpieczeństwa kierowców, wynajmowane samochody przechodzą regularne przeglądy, są serwisowane i ubezpieczone. To gwarantuje dostawcom, że nigdy nie spotka ich żadna nieprzyjemna niespodzianka na drodze.

Flow Apps oferuje wynajem samochodów różnej klasy. Dzięki temu można dopasować koszt do swoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Proponowane ceny najmu pojazdów do pracy na aplikacjach są przystępne i konkurencyjne!

kobieta dostarczająca zamówienie

Podsumowanie

Praca kuriera w aplikacjach typu Glovo, Uber Eats czy Stuart polega na przyjmowaniu zleceń, odbieraniu zamówień z wyznaczonego miejsca i dostarczaniu ich do klienta. Aby zostać dostawcą, należy mieć ukończone 18 lat, posiadać telefon z dostępem do internetu oraz środek transportu potrzebny do realizowania zamówień. Jeżeli nie posiadasz własnej działalności, możesz skorzystać z usług partnera rozliczeniowego, jakim jest Flow Apps. Dzięki temu będziesz mógł skupić się na zarabianiu, a Flow Apps zajmie się wszystkimi formalnościami!

Ponadto, w celu komfortowego dostarczania posiłków czy zakupów do klientów można skorzystać z wynajmu samochodu we Flow Apps w Krakowie, w Łodzi i w Warszawie. Praca z użyciem samochodu pozwoli na przyjmowanie większej ilości zamówień jednocześnie oraz dostarczanie paczek, które nie mieszczą się na skuterze czy na rowerze.

Ceny najmu samochodów we Flow Apps są bardzo atrakcyjne, dlatego, jeżeli masz prawo jazdy kategorii B, warto skorzystać z tej możliwości!