Zaznacz stronę

Żabka nieustannie poszerza swoją ofertę, wdrażając nie tylko nowe produkty, ale również usługi. W ostatnim czasie na rynku zadebiutowała Żabka Jush, umożliwiająca ekspresowe zakupy z dostawą do domu bądź biura. Rozwiązanie to powstało w ramach Startup Lite e-Commerce i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Klienci mogą wybierać spośród setek produktów, znanych z sieci sklepów Żabka, dzięki czemu każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie. Czym dokładnie jest Żabka Jush? Jak działa ta aplikacja? Na te pytania odpowiemy w poniższym poradniku!

Żabka Jush – czym jest i gdzie działa?

Żabka Jush to nowoczesna aplikacja, dzięki której możemy zrobić wygodne zakupy bez wychodzenia z domu. Jak zostało wspomniane na wstępie, powstała w ramach Startupu Lite e-Commerce. Początkowo usługa Żabka Jush dostępna była wyłącznie dla mieszkańców Warszawy oraz jej wybranych dzielnic – Woli, Ursynowa, Starej Ochoty i Śródmieścia. Z czasem w aplikacji Jush sukcesywnie zaczęły pojawiać się nowe dzielnice, jak również nowe miasta. Obecnie z Żabka Jush mogą skorzystać również mieszkańcy Katowic, Krakowa, Gdańska, Gdyni oraz przede wszystkim Warszawy. Konsumenci mogą wybierać spośród setek, a nawet tysięcy produktów charakterystycznych dla sklepów Żabka.

Czas realizacji zamówienia wynosi maksymalnie 15 minut, co niewątpliwie jest sporym udogodnieniem, szczególnie jeśli zależy nam na szybkiej i sprawnej dostawie towaru. Do grupy Żabka nieustannie dołączają czołowe biznesy, wśród których znajduje się m.in Maczfit czy Dietly.pl. Korzystając z aplikacji Jush możemy mieć pewność obsługi na bardzo wysokim poziomie, połączonej z wygodą użytkowania. Żabka Jush powstała z myślą o klientach, którzy z różnych przyczyn nie mają możliwości zrobienia zakupów. Usługa stale jest rozwijana w oparciu o feedback konsumentów.

Jush

Chcesz pracować jako kurier Żabka Jush?

Jak działa aplikacja Żabka Jush?

Żabka Jush to prosta w obsłudze, intuicyjna aplikacja. Znajdziemy w niej towary przeznaczone do zamówienia oraz ich cenę. Wszystko odbywa się przy użyciu smartfona. Zakupy spożywcze online przebiegają szybko, sprawnie oraz co najważniejsze – w pełni bezpiecznie. Rynek e-commerce prężnie się rozwija, dostosowując ofertę do indywidualnych potrzeb użytkowników. Z myślą o wymaganiach konsumentów, usługa Jush stale poszerza swoją ofertę, wdrażając coraz nowsze produkty. Co więcej, dołącza do niej wiele różnych biznesów, w tym także i wspomniane firmy z branży cateringu dietetycznego.

Aplikacja Jush to bez wątpienia jedno z najbardziej wygodnych rozwiązań online. Dzięki q commerce klienci mogą liczyć na błyskawiczną dostawę zakupów bezpośrednio do domu lub biura. Założycielom usługi zależy na tym, by konsumenci otrzymali zamówiony towar dosłownie na już. Nie da się ukryć, iż największe znaczenie dla rozwoju usługi ma opinia odbiorców.

Dlaczego warto skorzystać z usługi Żabka Jush?

Korzystanie z usługi Żabka Jush niesie za sobą szereg zalet. Przede wszystkim umożliwia zamówienie artykułów spożywczych, takich jak słodycze, dania gotowe, przekąski i napoje z ekspresową dostawą – do 15 minut. Cały proces przebiega bardzo sprawnie, przy zachowaniu maksymalnego poziomu bezpieczeństwa. Oferowane produkty charakteryzują się wysoką jakością i świeżością. Rozbudowany asortyment sprawia, że każdy z konsumentów bez trudu znajdzie artykuł, którego aktualnie potrzebuje. Co więcej, aplikacja Jush działa niezwykle intuicyjnie, co sprawia, że z jej obsługą poradzi sobie każdy użytkownik.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w aplikacji Jush mogą zrobić to na bardzo prostych zasadach – wystarczy nawiązać współpracę z zaufanym partnerem biznesowym, jakim jest Flow Apps. Dzięki tej usłudze można legalnie pracować zarówno w Żabka Jush, jak również w innych tj. Glovo, Bolt Food czy Uber Eats jednocześnie. Praca w Glovo budzi zainteresowanie szczególnie wśród młodych ludzi. Pozwala swoim użytkownikom zamówić jedzenie, zakupy, a nawet kwiaty z dostawą do domu. Warto wiedzieć, że zarobki w Glovo są uzależnione od ilości zamówień. Rosnącą popularnością cieszy się praca jako dostawca Uber Eats. To doskonała opcja dla tych, którzy nade wszystko cenią sobie swobodę.

Współpracując z partnerem rozliczeniowym Flow Apps możemy pracować kiedy chcemy, dla kogo chcemy i wybierać według własnego uznania. Nie trzeba otwierać własnej działalności ani prowadzić księgowości. Flow Apps pobiera niską prowizję za rozliczenie oraz terminowo wypłaca wynagrodzenie za pracę w kilku aplikacjach. Na początku roku dostawca otrzymuje PIT i na tej podstawie wykonywane jest wynagrodzenie.

Podsumowanie

Nie da się nie zauważyć, iż sklepy sieci Żabka rozwijają się bardzo prężnie. Jakiś czas temu pojawiła się innowacyjna usługa – Żabka Jush, w ramach której konsumenci mogą szybko i sprawnie zrobić zakupy online. Produkty charakteryzuje wysoka jakość oraz należyta świeżość. Dostawa produktów odbywa się ekspresowo, ponieważ w przeciągu kilkunastu minut trafiają one do konsumenta. Jeśli planujemy podjąć zatrudnienie w aplikacji Żabka Jush warto rozważyć współpracę z partnerem biznesowym, tj. Flow Apps, ponieważ zapewnia on wysokie zarobki przy minimum formalności.