Zaznacz stronę

Pandemia zmieniła sposób, w jaki robimy codzienne zakupy. Coraz częściej korzystamy z usług dostawców zarówno gotowych posiłków, jak i zwykłych, spożywczych zakupów. Jedną z sieci sklepów świadczących takie usługi jest Żabka, która poszukuje ludzi chcących rozwozić zakupy zamówione w aplikacji JUSH.

Czym jest Żabka JUSH?

Aplikacja Żabka JUSH działa od 2021 roku i umożliwia robienie zakupów spożywczych on-line. Dzięki aplikacji możesz szybko i wygodnie zamówić swoje zakupy i otrzymać je w krótkim czasie, dzięki gwarancji szybkiej dostawy. Jako że sklepy Żabka znajdują się w wielu miejscach, dostawa do klienta zajmuje zazwyczaj nie więcej niż 15 minut.

JUSH

Zacznij zarabiać jako kurier JUSH!

Jakie wymagania należy spełnić, aby pracować jako kurier JUSH?

W JUSH mogą pracować osoby, które ukończyły 18 rok życia. Ponadto na stronie Żabki wymienione są jeszcze:

  • warunek konieczny: prawo jazdy kat. B, A lub AM,
  • wysoka kultura osobista w kontakcie z klientami,
  • zaangażowanie oraz pozytywne nastawienie do pracy,
  • gotowość do pracy w stałych godzinach przez ustaloną liczbę dni tygodniu,
  • mile widziane doświadczenie w pracy jako kurier.

Żabka poszukuje przede wszystkim osób chętnych do długoterminowej współpracy, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by zająć się tym dorywczo na kilka miesięcy, np. w trakcie wakacyjnej przerwy w zajęciach na studiach dziennych.

Należy pamiętać, że pracując jako kurier na własną rękę, konieczne jest założenie działalności gospodarczej. Jeśli jednak prowadzenie firmy i zajmowanie się związanymi z tym formalnościami nie jest dla Ciebie, może się tym zająć partner flotowy, np. Flow Apps, co jest dużo łatwiejszym i szybszym rozwiązaniem. Dzięki współpracy z partnerem flotowym nie musisz zakładać działalności ani martwić się rozliczeniami – partner dopilnuje, by wypłaty docierały na czas i zajmie się podatkami. A wszystko to za niewielką prowizję od każdej wypłaty.

Praca w JUSH – zarobki

Praca kuriera w JUSH polega na dostarczaniu lekkich, niedużych zamówień z magazynów JUSHa wprost do klienta oraz powrót do chill roomu, w którym kurierzy mogą się relaksować pomiędzy dostawami.

Przy dużej aktywności stałe zarobki mogą sięgać nawet 7000 zł miesięcznie. Stawka gwarantowana uzależniona jest od pory dnia, miasta i dokładnej dzielnicy, w której będziesz pracować. Do stawki godzinowej dochodzi jeszcze stawka za zamówienie. Oto kilka przykładów:

W Warszawie dostarczając w dzień roboczy przed południem dwa zamówienia, w ciągu godziny zarobisz 32 zł, ale już w niedzielę w godzinach wieczornych za cztery zamówienia dostaniesz 49 zł. Natomiast w Trójmieście za pierwszy przykład dostaniesz 34 zł, a za drugi 42 zł. Rozwożąc zamówienia po Krakowie od poniedziałku do czwartku w strefie 4 między 7 a 11 rano zarobisz 10 zł za godzinę plus 14 zł za każde dostarczone zamówienie – przy dwóch zamówieniach na godzinę można w tym czasie wypracować 152 zł.

Praca w JUSH pozwala na zarobki rzędu 40 złotych na godzinę, co przy 40 godzin pracy tygodniowo pozwala zarobić ponad 6500 – 7000 złotych miesięcznie!

JUSH

Chcesz zarabiać jako kurier JUSH?

Co więcej, istnieje możliwość większych zarobków poprzez rozszerzenie wymiaru godzin, a także można liczyć na bonusy za polecenie znajomego do pracy oraz premie za zaangażowanie i efektywność.

Żabka JUSH wypłaca pensję co tydzień – pensja za pracę wykonaną w poprzednim tygodniu wypłacana jest pod koniec kolejnego tygodnia. Jak widać, nawet dorywcza praca w JUSH pozwala całkiem sporo zarobić.

zarobki - aplikacja JUSH

Przykładowe podsumowanie zarobków w aplikacji JUSH – zarobki kuriera wyniosły 38,90 zł na godzinę / 17,35 zł za zamówienie.

Co obejmuje oferta pracy?

JUSH oferuje flotę nowoczesnych, zadaszonych skuterów elektrycznych, które są w pełni wyposażone, a także posiadają pojemne bagażniki. Podczas jednej dostawy, kurier przejeżdża maksymalnie 3 km, czyli krótką trasę.

Jasne warunki zapewniają przewidywalną pracę u solidnego pracodawcy w zgranym zespole dostawców oraz formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich potrzeb – umowa zlecenie lub kontrakt B2B.

Oczekując na kolejne zamówienie, kurier JUSH może zrelaksować się w Chill Roomie, gdzie może poczęstować się ciepłymi napojami, naładować telefon i odpocząć w wygodnym fotelu.

Dużym plusem tej pracy jest możliwość zarobku w każdy dzień tygodnia – od poniedziałku do niedzieli, między 7 a 23 – tak jak czynne są sklepy Żabka. Pozwala to na dostosowanie grafiku do Twoich możliwości. Ponadto, nie ma minimalnej ilości przepracowanych godzin – pracujesz tyle, ile możesz i chcesz.

Żabka buduje zgrany zespół ludzi oraz udziela pełnego wsparcia w każdej sytuacji.

Dodatkowe benefity

Do dodatkowych benefitów związanych z pracą w Żabce JUSH zalicza się możliwość wykupienia karty Multisport oraz dofinansowanie kompleksowej opieki medycznej.

Praca w Żabka JUSH – podsumowanie

Sieć Żabka oferuje swoim kurierom atrakcyjne zarobki, elastyczny grafik i, co najważniejsze dla wielu osób, krótkie trasy dostaw oraz możliwość pracy w dowolnym dniu tygodnia. Decydując się na podjęcie pracy w JUSH (czy to w formie B2B, czy przez partnera flotowego), można całkiem sporo zarobić nie tylko w pełnym wymiarze godzin, ale też przy pracy dorywczej.